Gdzie Kupić?

INFORMACJE


Jakość z amerykańskich lasów

Wiosną 2005 spotkało się trzech zawodowych drwali, aby porozmawiać o przyszłości amerykańskiego przemysłu drzewnego i produktów z miejscowych lasów. Efektem tej dyskusji były narodziny naszej firmy - Great Lakes Renewable Energy, Inc.

Dzięki intensywnym badaniom i wielu dyskusjom odkryliśmy, że ówczesny przemysł pelletu drzewnego w sektorze premium nie wystarczał na zaspokojenie potrzeb rynku. Wiedzeliśmy, że północno-zachodnie lasy Wisconsin są idealnym źródłem odnawialnego włókna drzewnego do produkcji Premium Wood BBQ Pellets, wyściółki dla zwierząt oraz podłoża do hodowli grzybów.

Dlatego w kwietniu 2008r. rozpoczęliśmy budowę naszej fabryki, a w połowie października 2008 ruszyliśmy pełną parą. W Great Lakes Renewable Energy Inc. produkujemy Premium Wood BBQ Pellets najwyższej jakości. Nie jest to produkt uboczny, otrzymywany w procesie recyklingu i przetwarzania odpadów drzewnych, ale 100% materiał pochodzenia drzewnego.

Nasza firma bazuje na takich wartościach jak otwartość, zaufanie i niezawodność. Dążymy do tego, aby być Twoim najlepszym partnerem w branży przemysłu drzewnego, a nie kolejnym, zwykłym producentem. Wierzymy, że komunikacja między dostawcą a klientem jest rzeczą niezbędną do osiągnięcia sukcesu. Misję Great Lakes Renewable Energy Inc. od 2012 roku kontynuuje nasz europejski oddział GLRE Pellets Polska.

GLRE posiada certyfikat Master Logger w Wisconsin. To wyróżnienie dla firm, które osiągnęły najwyższy poziom doświadczenia, a do tego są aktywnie zaangażowane w zarządzanie zasobami lasów. Certyfikat ten jest najwyższą formą uznanie dla sektora drzewnego w stanie Wisconsin.

Pellet BBQ DĄB/KLON zdobył pierwsze miejsce na festiwalu BBQ w Południowej Karolinie.

Już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!


Z CZYM TO SIĘ JE?

Tabela Dań


JAK UŻYWAĆ PELLET?

GRILL NA WĘGIEL:

 1/ Rozgrzej węgiel/brykiet w taki sposób, by pokrył się białym popiołem.

 2/ Wsyp garść pelletu na rozgrzany węgiel/brykiet. Ilość pelletu możesz zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od tego, jak bardzo intensywny      smak i aromat potraw chcesz uzyskać.

 3/ Wędź potrawy w wytworzonym przez pellet aromatycznym dymie.

 

GRILL ELEKTRYCZNY I NA GAZ:

 1/ Rozgrzej kamienie z lawy wulkanicznej/metalowy talerz do czerwoności.

 2/ Garść pelletu owiń w folię aluminiową i zrób w niej dziurki wykałaczką. Ilość pelletu możesz zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od tego,      jak bardzo intensywny smak i aromat potraw chcesz uzyskać.

 3/ Folię z pelletem umieść w grillu. Wędź potrawy w wytworzonym aromatycznym dymie.

 

GRILL NA PELLET:

 1/ Umieść pellet w specjalnym zasobniku.

 2/ Poczekaj aż pellet zacznie się żarzyć, a wentylator rozdmucha powietrzem palenisko.

 3/ Wędź potrawy w wytworzonym przez pellet aromatycznym dymie.GDZIE KUPIĆ?

Zapraszamy na zakupy do jednego z naszych punktów sprzedaży:


Salon Firmowy Napoleon® Grills
ul. Sokołowskiego 20
05-080 Izabelin
tel. 601-312-306
email. kontakt@napoleongrill.pl
Zobacz na mapie!

Lub w internecie:

Logo Ugrillowani

Oferujemy również sprzedaż hurtową! więcej tutaj


Serwis komputerowy Kraków


Copyright UGRILLOWANI.pl | Grupa4cv - Designed By Konrad Szmidt